KONST / Litografier / Färglitografi 10737313
nr 1073 7313
Färglitografi
efter Toulouse-Lautrec, ej signerad, Ryttare, 45x34
Utrop:
1.000 kr
Såld:
250 kr
måndag 5 december 2016
kl 18:23:23
100 kr
200 kr